Lekker bewegen op De Trampoline

Bij Dagbesteding Noorderlicht in Waddinxveen krijgen volwassenen met een verstandelijke of meervoudige beperking dagbesteding die bij hen past. Om deze cliënten te stimuleren en te prikkelen om meer te bewegen en te beleven willen wij graag een bijzondere trampoline inzetten. Deze trampoline is instelbaar naar verschillende schuine standen tot een horizontale stand. Hierdoor is de trampoline te gebruiken om op te springen, maar ook te gebruiken met balspellen.

Met alle verschillende doelgroepen kunnen we gebruik maken van de trampoline. Cliënten in een rolstoel kunnen met behulp van de tillift op de trampoline neergelegd worden. Op deze manier krijgen ze een andere prikkel in hun lichaam, een andere lichaamservaring door het zachtjes wiebelen van de trampoline.

Cliënten die iets mobieler zijn, kunnen op de trampoline gaan zitten en de begeleider kan dan op de trampoline springen waardoor ze de wiebels ervaren. En we hebben ook cliënten die zelfstandig kunnen springen op de trampoline. Met de trampoline kunnen we zorgen voor meer beweging, het onderhouden van de sta- en evenwichtsfunctie, een andere lichaamservaring, geluksmomenten en ontspanning.

Help je mee om dit mogelijk maken voor de cliënten van Ipse de Bruggen?

Projecten die uw vriendschap nodig hebben

Een volwassene begeleidt een kind op een skelter

Speelplezier voor kinderen met een verstandelijke beperking op KDC Zonnehof

KDC Zonnehof Naaldwijk
Buitenspelen is belangrijk voor alle kinderen, ook voor kinderen met een verstandelijke beperking. Doneer en maak speelplezier mogelijk voor Kinderdienstencentrum Zonnehof in Naaldwijk.
Drie kinderen zitten vrolijk te schommelen op de schommel met aan beide zijden van de schommel een begeleider.

Beweging en plezier voor kinderen op het OBC in Den Haag

OBC Beresteinlaan Den Haag
Help kinderen met een beperking bewegen, leren en plezier maken. Steun de aanschaf van speelmateriaal en speeltoestellen voor het OBC in Den Haag.
Twee kinderen spelen samen bij de schommel waarvan er een kind op de schommel zit en de ander er naast staat.

Beweging en plezier voor kinderen op KDC Prisma

KDC Prisma in Alphen aan den Rijn
Geef kinderen met een verstandelijke beperking de kans om veilig buiten te spelen. Help mee met het kopen van speelmateriaal en speeltoestellen voor Kinderdienstencentrum Prisma in Alphen a/d Rijn.
Drie kinderen spelen in een speeltuin met een fiets, skelter en een step

Help kinderen met een verstandelijke beperking lekker buitenspelen

Algemeen
Buitenspelen is belangrijk voor alle kinderen, zeker voor kinderen met een verstandelijke beperking. Help jij mee om speeltoestellen en speelmateriaal te realiseren?

Samen buiten fietsen met de duo-fiets

Diverse locaties
Om samen veilig fietsen mogelijk te maken en te stimuleren dat cliënten van Ipse de Bruggen meer bewegen in de buitenlucht, willen wij graag een aantal duo-fietsen inzetten.

Vrienden van Ipse de Bruggen wil de cliënten van Ipse de Bruggen met een verstandelijke beperking een goed leven geven.